Yurt Dışı Hayalinizi Gerçekleştirmek için Tam Zamanı

Yurt Dışı Hayalinizi Gerçekleştirmek için Tam Zamanı

4 Mayıs 2018 0 Yazar: TekKelime

Herkes farklı yerler, farklı hayatlar, farklı yaşantılar görmek için plan kurarlar ama çoğu kişi bunu gerçekleştiremez. Özellikle Türkiye’den çıkıp yurtdışını görmek isteriz aslında Türkiye içerisinde keşfetmediğimiz çok yerler var fakat yinede dayanamayıp gitmek isteriz. Sizin için yaptığımız bu araştırma da anlatacağımız vizesiz hangi ülkelere gidilebilir?

1- Sırbistan
Hafta sonu tatili için en uygun yer olup, bütçenizi zorlamayacak bir tatil sizi bekliyor. Tarihi, kültürel mirası ve gece hayatı gibi tarz arayanlar için çok ideal.

2- Rusya
Soğuk ülke olarak bilinen fakat bir o kadar da yakınımızda ama gidemediğimiz yerlerden biri de Rusya. Dünya’nın en büyük siyaset güçlerine de sahip olduğu ülkeye vizesiz bir şekilde gitmeniz mümkün.

3- Tayland
Uzak doğunun en düşük bütçeli tatil seyahatine hazır mısınız? Kışkırtıcı güzelliği ve her adımı tarihle dolu olan bir ülke olup, ucuzluğu ile çekici kılıyor.

4- Ukrayna
İçi kıpır kıpır, eğlenceyi dorukta yaşamak isteyenler neden duruyorsunuz, tam sizlik olan bu turistik hayat sizi bekleyen çok güzel eğlenceler ve doğa harikaları ile içinizi ferahlatacak.

5- Brezilya
Gidiş mesafesi ne kadar uzak olsa da aslında bu uzaklığa kanıp, gitmemezlik yapmamanızı öneririz. Sıcak insanları, renkli bir hayatı görmek, hislerimizi uyandırmak için en güzel ülkeler arasında.

6- Arjantin
Türkiye’den yaklaşık 3 katı büyüklüğünde olan ve bununla beraber 40 milyona yakın nüfusa sahip bir ülke. Avrupalı koloniciler tarafından kurulmasının mirası ile Avrupalı bir yaşamı Güney Amerika’nın neşesiyle birleştirmiş, eğlenceli, canlı, renkli, demokrat, modern bir ülke.

7- Kıbrıs
Yavru vatanımız, dünyaca ziyarete uğrayan bir ülke olarak ve en yakın komşumuz olması ile turizm patlaması yaşanan bir yer olarak gözükmekte. Uçak biletini biraz erken rezervasyonla ve hafta içine denk getirirseniz de oldukça uygun fiyatla gidebilirsiniz.