League of Legends Full Hile Mod Güncel İndir

League of Legends Full Hile Mod Güncel İndir

24 Eylül 2016 0 Yazar: TekKelime
İçindekiler
  1. 6.19 Yama Notları

Herkese merhaba arkadaşlar League of Legends oyununu güncelleyerek full olarak sizlere sunuyorum. Yama notlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

6.19 Yama Notları

Selamlar Sihirdarlar,

6.19 Yaması’na hoş geldiniz! Bu yamayla birlikte normal programımıza dönüyoruz. Bu da iki anlama geliyor: Dünya Şampiyonası’na odaklandığımız yamalar için fazla riskli bulduğumuz birkaç projeyi artık aradan çıkarabilir ve standart denge düzenlemelerimize devam edebiliriz.

Peki sizin için neler mi hazırladık? Geçtiğimiz yıl Kog’Maw’a yönelik gerçekleştirdiğimiz güncellemenin kısmen geri alınması, bu yamadaki en çarpıcı değişiklik. İlgili maddede uzun uzun açıkladığımız için burada lafı uzatmak istemiyoruz. Hiçlik kuçu kuçusunun yanı sıra güçlü ve zayıf yanları tavana vuran bazı şampiyonlara da ilgi gösteriyoruz. Oyun sonunda kendini göstermesi gerekirken biraz fazla erken sivrilen şampiyonlar (Soraka olsun, Cassiopeia olsun) ve oyun ilerledikçe burnu sürten şampiyonlar (Corki, Mundo, ne haber?) bu bağlamda Yama Notları’nın konuğu oluyor. Bunları yaparken kimseye güzellik yapmayı değil, duruma denge getirmeyi amaçlıyoruz.

Biraz da hayatı kolaylaştırmaya ve kullanışlılığa yönelik değişiklikle çeşni katınca yeni yama tarifimiz hazır oldu! Arayüz işaretleriniz bol, eşya iptalleriniz sıkıntısız ve sihirdar büyüleriniz oyunun başlangıcında kullanıcı hatasından uzak olsun.

Bol şans ve iyi eğlenceler!

Not: Kog’Maw’ın alfabetik sıralamanın dışında olduğu dikkatinizi çekebilir. Büyük veya dikkate değer değişiklikleri Şampiyonlar listesinin üst kısmında sunmanın daha faydalı olacağını düşündük. Bu daha önce de başvurduğumuz bir yöntemdi ama böylece resmiyete kavuşturmuş olduk. Notların başı önemli bir yer.

İndir